Підготовка спеціалістів з IT безпеки Online

Напрямок, що розкриває секрети захищеності мережевої інфраструктури та інформаційних систем від випадкового або навмисного втручання, крадіжки інформації та блокування робочих процесів, що завдають шкоди власникам і користувачам
Image

Програми навчання

Image

McAfee Web Gateway

Адміністрування і впровадження системи McAfee Web Gateway (MWG) в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи контентної фільтрації.
Image

McAfee DLP

Питання адміністрування і впровадження повного функціоналу DLP-системи в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи захисту конфіденційної інформації на прикладі продукту McAfee DLP. Особливу увагу приділено питанням, присвяченим централізованому управлінню і супроводу інфраструктури.
Image

Захисту кінцевих точок

Адміністрування і впровадження захисту кінцевих точок в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи захисту кінцевих точок на прикладі рішень McAfee.
Image

McAfee ATD

Адміністрування і впровадження системи McAfee Advanced Threat Defense (ATD) в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи виявлення складних цілеспрямованих атак.
Image

McAfee Network Security Platform

Адміністрування і впровадження системи McAfee Network Security Platform (NSP) в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи виявлення та запобігання складних мережевих атак (IDS / IPS).
Image

McAfee Database
Security

Адміністрування і впровадження рішень McAfee Database Activity Monitoring (DAM) і McAfee Vulnerability Manager for Databases (DVM) в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи захисту баз даних від цілеспрямованих атак.
Image

McAfee SIEM

Адміністрування та впровадження системи моніторингу подій інформаційної безпеки (SIEM) в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам та спеціалістам інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитись з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи SIEM на прикладі продукту McAfee Enterprise Security Manager (ESM).
Image

FortiGate Security

Забезпечує слухачів теоретичними знаннями і практичними навичками, необхідними для налаштування пристрою FortiGate UTM. Cлухачі навчатимуться налаштовувати політику безпеки, будувати захищений канал передачі даних через Інтернет, вивчати настройку антивіруса, фільтрацію web-трафіку, визначати додатки,  налаштовувати роботу з обліковими записами користувачів.
Image

FortiGate

Дає повне теоретичне і практичне розуміння основних функцій FortiGate, включаючи профілі безпеки, політики брандмауера, SSL VPN, і у захисті мережі за допомогою профілів безпеки, таких як IPS, антивірус, веб-фільтрація, керування програмами тощо. Ці основні принципи управління нададуть слухачам глибоке розуміння того, як реалізувати базову мережеву безпеку.

Чому варто обрати нас?

Актуальне програмне навчання

Актуальне програмне навчання

Курси постійно оновлюються відповідно до останніх змін у IT галузі. Ти отримуєш найактуальніші знання, які зацікавлять майбутнього роботодавця
Ефективний та зручний формат

Ефективний та зручний формат

Курси проходять у форматі online. Навіть якщо ти пропустив одну з лекцій - завжди можна переглянути запис уроку в особистому кабінеті
Досвідчені викладачі-практики

Досвідчені викладачі-практики

Викладачі та ментори мають великий досвід у IT. Багато років вони діляться своїми знаннями та створюють нетворкінг для своїх студентів
Image

Все ще не вирішив?

Допоможемо у виборі напрямку прямо зараз

study@academit.com.ua

Image