Спеціалізовані курси з McAfee

Компанія McAfee, спеціалізується на кібербезпеці пристроїв та хмари, пропонує рішення для захисту даних й блокування загроз з використанням відкритого, превентивного і інтелектуального підходу.
Image

Програми навчання

Image

McAfee Web Gateway

Адміністрування і впровадження системи McAfee Web Gateway (MWG) в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи контентної фільтрації.
Image

McAfee DLP

Питання адміністрування і впровадження повного функціоналу DLP-системи в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи захисту конфіденційної інформації на прикладі продукту McAfee DLP.
Image

Захисту кінцевих точок

Адміністрування і впровадження захисту кінцевих точок в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи захисту кінцевих точок на прикладі рішень McAfee.
Image

McAfee ATD

Адміністрування і впровадження системи McAfee Advanced Threat Defense (ATD) в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи виявлення складних цілеспрямованих атак.
Image

McAfee SIEM

Адміністрування та впровадження системи моніторингу подій інформаційної безпеки (SIEM) в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам та спеціалістам інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитись з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи SIEM на прикладі продукту McAfee Enterprise Security Manager (ESM).
Image

McAfee Database Security

Адміністрування і впровадження рішень McAfee Database Activity Monitoring (DAM) і McAfee Vulnerability Manager for Databases (DVM) в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи захисту баз даних від цілеспрямованих атак.
Image

McAfee Network Security Platform

Адміністрування і впровадження системи McAfee Network Security Platform (NSP) в компанії, а також надання системним адміністраторам, інженерам і фахівцям служби інформаційної безпеки компаній будь-якого масштабу можливості ознайомитися з принципами проектування, введення в експлуатацію та подальшого супроводу системи виявлення та запобігання складних мережевих атак (IDS / IPS).

Чому варто обрати нас?

Актуальне програмне навчання

Актуальне програмне навчання

Курси постійно оновлюються відповідно до останніх змін у IT галузі. Ти отримуєш найактуальніші знання, які зацікавлять майбутнього роботодавця
Ефективний та зручний формат

Ефективний та зручний формат

Курси проходять у форматі online. Навіть якщо ти пропустив одну з лекцій - завжди можна переглянути запис уроку в особистому кабінеті
Досвідчені викладачі-практики

Досвідчені викладачі-практики

Викладачі та ментори мають великий досвід у IT. Багато років вони діляться своїми знаннями та створюють нетворкінг для своїх студентів
Image

Все ще не вирішив?

Допоможемо у виборі напрямку прямо зараз

study@academit.com.ua

Image