Підготовка рівня Junior з нуля Online

Підготовка молодих спеціалістів рівня Junior та підвищення кваліфікації ІТ-фахівців різних рівнів
Image

Програми навчання

Image

Курси С#

Базові знання програмування: створення та ініціалізація змінних, особливості зберігання в пам'яті, арифметичні і логічні оператори, типи даних, перетворення типів, масиви, рядки, структури, оператори вибору, оператори циклу, методи, доступ до файлової системи, читання і запис файлів, компоненти .Net, ООП, в т.ч. клас, об'єкт, абстрактний клас, інтерфейс, модифікатори доступу інкапсуляція, спадкування, поліморфізм, колекції, структури даних.
Image

SQL

Базові знання з концепції SQL, проектування баз даних, вкладення запитів і з’єднання таблиць, основ створення об’єктів бази даних, ADO.NET і методів доступу до даних, користувацьких процедур, функцій, тригерів, функцій і операторів SQL, доступу до даних за Entity Framework. Значну увагу приділено розбору реальних проектів.
Image

JAVA SCRIPT

Об’єктно-орієнтоване програмування на JavaScript, робота з браузером і ВОМ, роботи з DOM, подіями, технологією AJAX, JavaScript бібліотекою jQuery.
Image

HTML|CSS

Мова розмітки веб-сторінок. Передбачає вивчення основи front-end розробки, основ верстки і структури HTML документа, кешування, сookie, дизайн.
Image

Node.js

Робота з типовим технологічним стеком, що використовується при розробці Node.js-додатків на сервері (Express + Mongo), а також з популярними пакетами, що використовуються для вирішення наскрізних проблем (cross-cutting concerns) додатків.
Image

ASP.NET MVC

Робота у розробці сучасних веб-додатків, керуванні відтвореним HTML, створенні веб-сайтів з розділеними інтерфейсом користувача, доступом до даних та бізнес-логікою.

Чому варто обрати нас?

Актуальне програмне навчання

Актуальне програмне навчання

Курси постійно оновлюються відповідно до останніх змін у IT галузі. Ти отримуєш найактуальніші знання, які зацікавлять майбутнього роботодавця
Ефективний та зручний формат

Ефективний та зручний формат

Курси проходять у форматі online. Навіть якщо ти пропустив одну з лекцій - завжди можна переглянути запис уроку в особистому кабінеті
Досвідчені викладачі-практики

Досвідчені викладачі-практики

Викладачі та ментори мають великий досвід у IT. Багато років вони діляться своїми знаннями та створюють нетворкінг для своїх студентів
Image

Все ще не вирішив?

Допоможемо у виборі напрямку прямо зараз

study@academit.com.ua

Image