Image
Image
Image

Microsoft SharePoint

Передові технології SharePoint 2016 (20339-2)

4.5

(20 Reviews)

Курс навчить вас планувати, налаштовувати та керувати розширеними функціями в середовищі SharePoint 2016. Слухачі також дізнаються про рішення бізнес-аналітики, управління контентом підприємства, інфраструктуру управління веб-контентом, рішеннями та програмами, а також як розробити та реалізувати план управління, здійснити оновлення чи перехід на SharePoint 2016.

Що потрібно, щоб пройти курс?

Курс орієнтований на досвідчених фахівців з інформаційних технологій, які зацікавлені в тому, як встановити, налаштувати, розгорнути та керувати SharePoint 2016, розгорнутому у data center або у хмарі
Windows PowerShell

Windows PowerShell

Мати практичний досвід роботи з Windows PowerShell
Безпека

Безпека

Мати досвід використання технологій аутентифікації та безпеки
Управління

Управління

Мати досвід управління безперервністю бізнесу
SharePoint (20339-1)

SharePoint (20339-1)

Студенти повинні пройти курс 20339-1: Планування та адміністрування Microsoft SharePoint 2016 або здобути еквівалентні знання та досвід перед початком цього курсу
Image
Image
Image
Image

Твій план навчання «від» і «до»

Image

01. Введення SharePoint 2016

Модуль описує основні архітектурні компоненти середовища SharePoint Server, а також допомагає виявити нові та вилучені функції в SharePoint 2016.
Image

02. Введення в сценарії спільної роботи SharePoint 2016

Модуль описує основні гібридні функції в SharePoint 2016 та допомагає підготуватися до гібридного розгортання SharePoint 2016.
Image

03. Планування та проектування забезпечення безперервності бізнесу

Модуль пояснює, як вибрати відповідну конфігурацію сервера бази даних для задоволення вимог щодо доступності, створити фізичну архітектуру та інфраструктуру для задоволення високих вимог, розробити та реалізувати стратегію резервного копіювання та відновлення.
Image

04. Планування та реалізація Business Connectivity Services і служби Secure Store

Модуль пояснює, як налаштувати Business Connectivity Services (BCS), та описує, як конфігурувати та управляти Secure Application Store Service, моделями BCS.
Image

05. Налаштування продуктивності служб для розгортання SharePoint 2016

Модуль пояснює архітектуру надбудови SharePoint, особливості забезпечення та керування додатками й каталогами додатків SharePoint, особливості послуг Microsoft Access Services, Visio Services, Word Automation Services, PowerPoint Automation Services, та SharePoint Translation Services.
Image

06. Управління рішеннями в розгортанні SharePoint 2016

Модуль описує призначення й структуру функцій та рішень SharePoint 2016, а також пояснює, як керувати рішеннями з пісочниці в Microsoft SharePoint 2016.
Image

07. Підключення користувачів

Модуль пояснює, як керувати профілями користувачів, планувати й налаштовувати персональні та соціальні функції.
Image

08. Планування та налаштування управління веб-контентом

Модуль пояснює, як планувати та налаштовувати інфраструктуру управління веб-контентом для задоволення бізнес-вимог, керовані сайти навігації та каталогу продуктів й підтримку багатомовних сайтів, а також планувати та керувати дизайном і налаштуванням публікацій на сайтах, підтримкою мобільних користувачів.
Image

09. Планування та настройка управління корпоративним контентом

Модуль пояснює, як планувати управління контентом, документами та їх дотримання, а також планувати й конфігурувати eDiscovery.
Image

10. Планування та налаштування рішень бізнес-аналітики

Модуль пояснює, як планувати архітектуру бізнес-аналізу (BI) для SharePoint 2016, розгортати й керувати BI-сервісами, налаштовувати розширені інструменти аналізу.
Image

11. Планування та налаштування управління роботою та продуктивністю

Модуль пояснює, як планувати та налаштовувати продуктивність й функції співпраці, а також конфігурувати складені рішення в SharePoint 2016.
Image

12. Апгрейд та міграція на SharePoint 2016

Модуль пояснює, як підготуватися до оновлення або міграції до SharePoint 2016, як керувати колекціями сайтів, оновити розширений вміст з SharePoint Server 2013 до SharePoint 2016.
Image
Image

Все ще не вирішив?

Допоможемо у виборі напрямку прямо зараз

study@academit.com.ua

Image

Лектор курсу

Олександр Бабич

ІТ-викладач з більш ніж 20-річним досвідом, кандидат технічних наук, сертифікований тренер Microsoft (MCT), сертифікований викладач Google (GCE Level II), єдиний в Україні володар статусу OMG Certified UML Professional (OCUP) Advanced, володар низки інших статусів від Microsoft, Amazon та інших вендорів.

Головні напрямки спеціалізації:

  • Sharepoint (розробка, адміністрування)
  • Azure (архітектура, розробка, адміністрування)
  • AWS (архітектура)
  • фронт-енд (HTML5, CSS3, JavaScript...)
  • .NET (C#, ASP.NET, ASP.NET MVC)
  • Java (intro, professional)
  • програмна інженерія (UML, MSF, DevOps)
  • PowerBI

Чому варто обрати нас?

Актуальне програмне навчання

Актуальне програмне навчання

Курси постійно оновлюються відповідно до останніх змін у IT галузі. Ти отримуєш найактуальніші знання, які зацікавлять майбутнього роботодавця
Ефективний та зручний формат

Ефективний та зручний формат

Курси проходять у форматі online. Навіть якщо ти пропустив одну з лекцій - завжди можна переглянути запис уроку в особистому кабінеті
Досвідчені викладачі-практики

Досвідчені викладачі-практики

Викладачі та ментори мають великий доствід у IT. Багато років вони діляться своїми знаннями та створюють нетворкінг для своїх студентів